Kuşadasının en geniş salonunda, siz değerli misafirlerimizin tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.
Instagram Feed
Bizi Takip Edin

Toplantı Organizasyonları

Kuşadası Toplantı Organizasyonları Pera Kültür Merkezi olarak; tüm toplantı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktayız.

Eğitim seminerleri, bayi toplantıları, sivil toplum kuruluşları toplantıları, kongreler, seçim kampanyaları vb. etkinliklerinizde sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Kuşadası’nın en geniş ve donanımlı salonuna sahip olmamızın verdiği avantaj ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bölgemizde bulunan salonlar içerisinde en geniş ve yüksek salona sahibiz. salonumuzun mimarisinde salon içerisinde kolon bulunmadığı için toplantı organizasyonlarında da en çok tercih edilen salon konumundayız.

Sadece salonumuzun genişliği değil, salonumuzdaki ses, ışık ve görüntüleme sistemlerinin de yeterliliği salonumuzu diğer merkezlerden ayıran en belirleyici özelliğimizdir.

Son Teknoloji Teknik Alt Yapı

Kuşadası Toplantı Organizasyon Merkezi Pera Kuşadası olarak, toplantı ve diğer organizasyonlarınızda son teknolojik ekipmanlar kullanarak destek vermekteyiz. Bünyemizdeki ses-ışık düzeninden, barkovizyon ve diğer görüntüleme aygıtlarına kadar tüm ekipmanlarımız en son teknolojiye devamlı olarak güncellenmektedir.

Gerek sunumlarınızın, gerekse diğer toplantı aksiyonlarınızın planlandığı gibi gitmesi için, etkinliğiniz boyunca sizlere profesyonel teknik ekibimiz refakat etmektedir.

webmaster

No Comments

Leave a reply