Kuşadasının en geniş salonunda, siz değerli misafirlerimizin tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.
Instagram Feed
Bizi Takip Edin

Konser Organizasyonları

Konserler

Konser Etkinliklerine Ev Sahipliği Yapıyoruz

Pera Kuşadası Konser ve Etkinlik Merkezi olarak, konser ve diğer sahne orgranizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktayız. Gerek Salon kapasitemiz, gerek teknik alt yapımız gerekse profesyonel destek ekibimizle konserlerinizin problemsiz olarak tamamlanmasında sizlere destek vermekteyiz.

Salonumuz oturma düzeni alındığında 1000 kişi kapasitesi ile bölgemizin en geniş salonlarının başında gelmektedir. Sahnemizin geniş olması, sahnemize eklenebilen platformlar ile alanının daha da genişleyebiliyor olması sebebiyle geniş üyeli müzik gruplarının da en çok tercih ettiği salon olma gururunu yaşıyoruz.

Geniş Kulis ve Fuaye Alanı

Sadece salonumuz değil, değerli müzisyenlerimizin ve gelen misafirlerimizin kullandıkları alanlarda da konforu en üst seviyede tutuyoruz.

Sanatçılarımızın fuayelerde kullandıkları kulis; hazırlanma ve dinlenme zamanlarında konforlarını en üst seviyede tutacak şekilde hazırlanmıştır.

En geniş fuaye alanına sahip kültür merkeziyiz. Organizasyon aralarında misafirlerimizin zaman geçirebildiği en geniş alan Pera Organizasyon ve Kültr merkezindedir. Ayrıca konumumuz gereği ulaşımı en kolay bölgede yer almaktayız. Misafirlerimiz toplu taşıma araçları ile salonumuza kolaylıkla ulaşabilmektedir. Salonumuza gelirken kendi araçlarını tercih eden misafirlerimizde park sorunu yaşamamaktadır. Yeni açılan semt pazarının hemen üzerinde olmamız nedeni ile tüm misafilerlerimiz araçlarını kapalı otoparkımıza güvenle park edebilmektedirler.

webmaster