Bizimle Mutluluğa Evet Dermisiniz ?

2020 SEZONUNU FIRSATLARLA AÇTIK

Pera Kuşadası Düğün ve Kongre Merkezi olarak siz değerli misafirlerimizin en özel, güzel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan, sünnet, kutlama, davet gibi özel günlerinizi başlangıcından bitişine kadar sizinle birlikte en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Sorumluluğunu üstlendiğimiz organizasyonlarınızda başlangıcından bitişine kadar size refakat ediyoruz.

Pera Organizasyon olarak; 2020 sezonunda da siz değerli misafirlerimizin organizasyonlarınıza en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza başladık.

BİRBİRİNDEN AVANTAJLI DÜĞÜN PAKETLERİ

Pera Kuşadası Düğün ve Organizasyon Merkezi olarak yeni evlenecek çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak, yeni kuracakları yuvalarına bir nebze olsun destek olmak ve en güzel günlerine ev sahipliği yapmak için birbirinden avantajlı düğün paketleri oluşturduk.

A’dan Z’ye tüm ayrıntılarını birlikte planladığımız düğün organizasyonlarınızın en iyi şekilde geçmesi için evlenecek çiftlerimize sunduğumuz imkanların bir çoğundan ücret talep etmiyoruz.

Nedir bu imkanlar ?

Pera Kuşadası Düğün ve Organizasyon merkezi olarak benzer organizasyon merkezlerine oranla en iyi fiyat avantajına sahip olmamızın yanı sıra, ev sahipliği yaptığımız düğünlerinizde sunduğumuz imkanların bir çoğundan diğer organizasyon merkezleri gibi ücret talep etmiyoruz.  Sözleşme imzalanarak anlaştığımız düğünlerinizde;

  • Araç Süslemesi
  • Misafirler için kolonya ve çikolata
  • Takı Kurdelası ve iğneleri
  • Düğün Pastası
  • Kola, Fanta, Su gibi meşrubatlar
  • Çerez ve Kuru Pasta İkramları
  • Fotoğraf ve Video Çekimi
  • Düğün Orkestrası

gibi hizmetleri paketimize dahil ediyor, sizlere hediye ediyoruz.

KALİTE BİZİM STANDARTIMIZDIR

KUŞADASI’NIN EN GENİŞ SALONU

Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne “%100 müşteri memnuniyeti” ilkesi ile hareket etmeyi kendimize misyon edindik. Bu nedenle kısa sürede Kuşadası ve bölgesinin en çok tercih edilen merkezlerinden biri olduk. Biliyoruz ki kalite asla tesadüf değildir. Salonumuz toplantı ve gösteri merkezi olarak inşa edildiği için, mimari olarak salon kısmımızda organizasyonlarınızı engelleyecek, görüşü kısıtlayacak kolonlar kullanılmamasına dikkat edilmiştir. 360 derecelik görüş imkanına sahip, Kuşadası ve bölgesinin en büyük salonuna sahibiz. Bu özelliğimiz sayesinde, düğün ve eğlence organizasyonlarının yanı sıra; TV çekimleri, Konserler, Söyleşiler, Toplantılar, Lansman Sunumları, Eğitim Seminerleri, Kongreler gibi bir çok çeşitli organizasyonda da tercih edilmekteyiz.

EN GÜZEL GÜNÜNÜZÜ ŞANSA BIRAKMAYIN

UZMAN VE EĞİTİMLİ PERSONEL

Düğün organizasyonlarınızda misafirlerimize sunacağımız ikramların kalitesi kadar, sunum kalitesine de önem vermekteyiz. Sunum sırasında kullandığımız tabak, çatal, bıçak, bardak, masa örtüsü, süsleme gibi ayrıntıların yanı sıra personel kalitesine de önem vermekteyiz. Bu nedenle Kuşadası’nın en iyi, konusunda uzman ve uzmanlığını belgelendirmiş servis personellerini bünyemizde istihdam etmekteyiz.

KUŞADASI’NIN EN İYİ SAHNE VE ANİMASYON PROGRAMI

Salonumuzda gerçekleştireceğiniz düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlarınızda, Kuşadası’nın en çok tercih edilen müzik grubu, Grup Aristocrat sahne almaktadır. Yerli ve yabancı bir çok eseri repertuarında bulunduran grubumuz, sahnesi boyunca tüm eserleri canlı olarak seslendirmektedir. İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Yunanca dahil olmak üzere bir çok dildeki eserleri sahnelerinde seslendiren grubumuz; ülkemizin her yöresinden türkü, oyun havası, folklorik eseri de sizlere canlı olarak seslendirmektedir.

FİZİKİ VE TEKNOLOJİK ALT YAPI

Üstlendiğimiz organizasyonların kalitesini sizlere sunduğumuz imkanların yanı sıra ön görülemeyen ve karşılaşılabilecek problemler için aldığımız önlemler de belirlemektedir. Biliyoruz ki her organizasyonda elimizden olmayan ve kontrolümüz dışında gerçekleşebilecek aksaklıklar olabilir. Bu aksaklıklar planlama ile ilgili olabildiği gibi teknik olarak ta olabilir. Pera Organizasyon olarak üstlendiğimiz tüm organizasyonlarda kullandığımız ekipmanlarımızın bir yedeklerini organizasyonlarınız süresince hazır bulundurmaktayız. Bu nedenle teknik bir problem olduğunda siz ve misafirlerinizin organizasyonunu aksatmadan müdahale etmekte, problemi gidermekteyiz. Elektrik kesintilerine karşı da önlemimizi aldık. Elektrik kesintisi halinde salonumuzda bulunan jenaratörümüz anında devreye girmektedir. Organizasyonunuz süresince hiçbir elektrik kesintisinden etkilenmezsiniz.

Pera Kuşadası Düğün ve Organizasyon Merkezi olarak siz değerli misafirlerimize etkinliklerinizde ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyarız. Fiyat avantajlarımız, diğer olanaklarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu kullanarak size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bize ulaştırın, ilgili personelimiz hemen sizinle iletişime geçsin.

WhatsApp Destek
Yardım gerekiyor mu ?
Merhaba,
Dilerseniz size yardımcı olalım.
Powered by