Hakkımızda

Organizayonlarınıza ev sahipliği yapıyor, mutluluk ve heyecanınıza ortak oluyoruz.

Kuşadası Düğün ve Organizasyon

Pera Kuşadası Düğün ve Organizyon merkezi olarak; Kuşadası ve bölgemizin geniş alanlarıyla, teknik altyapısıyla ve personel kalitesi ile en çok tercih edilen salonu olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Açıldığımız günden günümüze kadar bir çok etkinlikte sizlere ev sahibi yapmanın, sizlerin mutluluğuna bir nebze olsun ortak olmanın kıvancını kelimelere sığdırmakta zorlanıyoruz.

Kuşadası ve bölgesinde kullanım alanı en geniş salonuyuz. Salonumuzun mimari tasarımında, kullanım alanlarında taşıyıcı kolon bulunmamaktadır. Bu nedenle salonumuz görüş açısı en geniş, kesintisiz kullanım alanı en büyük salondur.
Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi düğün etkinliklerinin yanı sıra, TV programları, paneller, söyleşiler, konserler gibi etkinliklerede ev sahipliği yapmaktayız.

Pera ailesi olarak %100 misafir memnuniyeti vizyonu ve parolası ile tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz. Kalitenin tesadüf olmadığının bilincindeyiz. Bu nedenle salonumuzda kullandığımız ekipmandan, personel kalitemize kadar tüm ayrıntılara dikkat etmekteyiz. Hangi tür organizasyon olursa olsun, organizasyonun kalitesini belirleyen unsurların ince ayrıntılar ve ön görülemeyen aksaklıklara karşı alınan önlemlerin olduğu da yine dikkat ettiğimiz unsurların başında gelmektedir.

Salonumuzda kullanılan tüm teknolojik ekipmanların bakımı rutin olarak gerçekleştirilmekte, her sen en son çıkan modeli ile güncellenmektedir. Salonumuzun iklimlendirme araçlarınında bakımı periyodik olarak gerçekleştirilmekte, yazın serin, kışın sıcak bir oratamda etkinliklerinizin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Elektrik kesintisinden , teknolojik ekipmanların arızalanmasına kadar bir çok ön görülemeyen aksaklığın yaşanabileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, elektrik kesintilerine karşı jeneratörümüzün bakımlarını rutin olarak yaptırmaktayız. Etkinliklerde kullanılacak teknolojik ekipmanlarımızında bir yedeğini etkinlik süresince sizlerin hizmetinde tutmaktayız. Yaşanabilecek bir aksalık durumunda siz bile farketmeden ekipmanı hemen yedeği ile değiştirmekteyiz. Salonumuzda kötü süprizlerle karşılaşmayacağınızı garanti edebiliriz.

Sadece ekipman değil, ekibimizin de kalitesine en üst seviyede dikkat etmekteyiz. Servis personelimiz, teknik ekibimiz ve müzisyenlerimiz Kuşadası’nın en deneyimli ve eğitimli kişilerinden oluşmaktadır. Personel istihdamında en önem verdiğimiz şey, çalıştığımız personelin konusunda eğitimli ve eğitimini belgelendirmiş olmasıdır.

Yapmış olduğumuz tüm etkinlikleri kendi etkinliğimizmiş gibi düşündüğümüz için en ince ayrıntısına kadar dikkat etmekte, etkinliğin her aşamasında sizlere refakat etmesi için bir personelimizi görevlendirmekteyiz.
Kuşadası ve bölgesinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz; düğün, toplantı, söyleşi, tv çekimi, konser, lansman, iş toplantısı vb. etkinliklerde sizlere ev sahipliği yapmaktan onur duyarız.

Salon ihtiyacınız ve ayrıntılar için dilerseniz web sitemiz üzerinden dilerseniz bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.
Mutluluk ve heyecanlarınıza bizleri de ortak etmeniz dileklerimizle.

Pera Ailesi…

WhatsApp Destek
Yardım gerekiyor mu ?
Merhaba,
Dilerseniz size yardımcı olalım.
Powered by